Par mums

Autoskola „Kristīne” tika nodibināta 1993. gadā Rēzeknes pilsētā. To nodibināja instruktors un teorijas pasniedzējs mācību iestādes teritorijā. Instruktora galvenais mērķis bija kvalitatīvi apmācīt jaunus vadītājus – tās skolas absolventus.

Uzsākot savu darbu, autoskola „Kristīne” parādīja savu atšķirību no citām autoskolām ar savu individuālo pieeju katram apmācāmam un pašas apmācības kvalitāti.

Autoskolas uzplaukums bija 2013. gadā, kad tā sāka paplašināt savu darbību. Uz šo dienu autoskolā „Kristīne” Jūs varat saņemt ne tikai apmācības kursu visām vadīšanas kategorijām, bet arī iegūt 95. koda sertifikātu (profesionālā periodiskā apmācība), ko pieprasa Eiropas Savienības normas.

Uz doto brīdi autoskolai „Kristīne” ir arī daudzas filiāles, kuras atrodas Latvijā.

Autoskolā „Kristīne” strādā kompetenti pasniedzēji un instruktori, kuri cenšas savas zināšanas un praksi iedot Jums.

TEORIJA

Sagatavošanās teorētiskajam eksāmenam CSDD ir Jūsu pirmais solis autovadītāju apliecības saņemšanai. Mūsu autoskolas pasniedzēji pievērš īpašu uzmanību teorijas apmācības daļai, sagatavo autoskolas iekšējo eksāmenu un tikai pēc tam Jūs pāriesiet pie nākošās daļas - praktiskām nodarbībām.

PRAKSE

Vadīšanas apmācība dalās divās daļās - figūru apmācība laukumā un braukšanas nodarbības pilsētā. Praktiskajās nodarbībās apmācā transportlīdzekļa stabilu vadīšanu ārpus pilsētas. Mūsu instruktori gaida Jūs! Mūsu instruktori gaida Jūs!

CSDD EKSĀMENS

Teorētiskais eksāmens ir datorizēts. Eksāmens sākas ar demonstrācijas (iepazīšanās) daļu, kurā tiek parādīts, kā atbildēt uz jautājumiem. Eksāmena veiksmīgai nokārtošanai jums nedrīkst veikt vairāk par 3 kļūdām. Jūs varat izmantot ērtu online testu, kurš ir pieejams CSDD oficiālajā mājaslapā (CSN tests).
Made on
Tilda