Rīgas motormuzejs

Rīgas motormuzejs

Rīgas motormuzejs

Tieši pēc mēneša apmeklētājiem savas durvis vērs restaurētais motormuzejs Rīgā. Rīgas motormuzejs ir lielākais seno spēkratu muzejs Baltijas valstīs. Muzejs dibināts 1989. gadā un tagad muzejā ir apmēram 230 automobiļu, motociklu un mopedu XIX-XX g.s.

Pēc vērienīgās rekonstrukcijas ēka ir pilnībā pārbūvēta atbilstoši mūsdienu prasībām. Ekspozīcijas telpas kļuva plašākas, un arī pieejamība ir ērta ikvienam apmeklētājam. Ekspozīcija būs izvietota trīs stāvos un vairāk nekā 4000 kvadrātmetru platībā. Viennozīmīgi, muzejs pārsteigs ikvienu apmeklētāju.

Ekspozīcija būs veidota kā aizraujošs un interaktīvs stāsts par unikāliem spēkratiem, ievērojamām personībām un nozīmīgākajiem notikumiem auto un cilvēces vēsturē. Dinamisku muzeja darbību nodrošinās atsevišķa maināma izstāžu zāle, kā arī modernas konferenču telpas. Apmeklētāju ērtībai tiks piedāvāta kafejnīca un bērnu rotaļu laukums.

Autoskola "KRISTĪNE" piedāvā apmācīties un saņemt vadītāju apliecību uz kategorijām: A, B, C, D, BE, CE Jums tuvākajā pilsētā.

Rēzekne

Ludza

Zilupe

Daugavpils