Motosezona atklāšana

Motosezona atklāšana

Motosezona atklāšana

Tā kā Autoskola Kristīne nedēļu atpakaļ jau atklāja „A” kategorijas sezonu, gribētos pievērst vairāk uzmanības šai tēmai.

Katru gadu arvien vairāk un vairāk jauno cilvēku interesājas par A kategoriju. Uz ceļiem paliek vairāk motobraucēju, un arī negadījumos iesaistīto motobraucēju skaits pieaug. IF apdrošināšanas kompānijas apkopota informācija liecina par to, ka visbiežāk avārijās iekļuvuši Yamaha, Kawasaki, Suzuki un Honda markas motociklu vadītāji.

Tā kā motobraucējus ziemas sezonā nevar satikt (vai nu ļooti reti), automobīļu vadītāji nevar pierast pie tā, ka tieši vasaras sezonā vajag braukāt daudz uzmanīgāk. Uz ceļiem katru dienu var satikt motobraucējus un velobraucējus, kuri ir vismazāk aizsargāti ceļu satiksmes dalībnieki. Zema ceļu satiksmes dalībnieku kultūra paliek par galveno negadījumu iemeslu.

Autoskola Kristīne aicina būt uzmanīgiem uz ceļa, cienīt pārējos ceļu satiksmes dalībniekus un, protams, jaunus vadītājus.

Autoskola "KRISTĪNE" piedāvā apmācīties un saņemt vadītāju apliecību uz kategorijām: A, B, C, D, BE, CE Jums tuvākajā pilsētā.

Rēzekne

Ludza

Zilupe

Daugavpils