Avārijas bremzēšana

Avārijas bremzēšana

Avārijas bremzēšana

Ceļu satiksmes drošības direkcija ( CSDD ) paziņoja ka ieved jaunu elementu braukšanas eksāmenā. Tuvākajā nākotnē plānojas papildināt eksāmenu ar tādu elementu kā ​​"avārijas bremzēšana".

Autoskolas „Kristīne” instruktori arī sēko līdzi jauninājumiem un šīs elements tiks izpildīts apmācības laikā. Autoskolas audzēkņiem ir jāiemācās strauji nospiest bremžu pedāli, atpazīt ABS sistēmu un neizslēgt dzinēju.
 
Eksāmena laikā instruktors var piedāvāt izpildīt elementu „avārijas bremzēšana”. To ir atļauts izdarīt tikai vietās kur nav intensīvās satiksmes un atļautais ātrums nepārsniedz 50 km/st.
 
CSDD atzīmē: šobrīd braukšanas elements autoskolās nav īpaši populārs, tāpēc eksāmena laikā to var piedāvāt izpildīt tikai izglītības mērķiem, lai apmācāmais labāk saprastu tādas prasmes nepieciešamību. Ja elements tiks izpildīts nepareizi, tas nebūs par iemeslu lai nenokārtotu eksāmenu. Ja elements būt veiksmīgi izpildīts, tas uzlabos kopējo vērtējumu.

Autoskola "KRISTĪNE" piedāvā apmācīties un saņemt vadītāju apliecību uz kategorijām: A, B, C, D, BE, CE Jums tuvākajā pilsētā.

Rēzekne

Ludza

Zilupe

Daugavpils